Toon Cup 2017

Ücretsiz strateji oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut23.11 MB
  • Sürüm1.0
  • DilTürkçe
  • Geliştiricigoatgame
Toon Cup 2017, favori karakterlerinizi kontrol etmenizi ve bir futbol müsabakasına katılmanızı sağlar! Mükemmel bir futbola hazır mısın?

Toon Cup 2017 oyununa hoş geldiniz !

Toon Cup 2017, favori karakterlerinizi kontrol etmenizi ve bir futbol müsabakasına katılmanızı sağlar! Mükemmel bir futbola hazır mısın? Çok seveceğin bir oyunu sunuyoruz sizlere. Ben 10, Powerpuff Girls, We Bare Bears ve Mighty Magiswords gibi çizgi karakterleri kontrol edebilirsiniz. Hızlı bir maç ya da birkaç tur ve maçtan oluşan bir turnuva yapabilirsiniz.

Kısaca oyundan bahsedelim.

Her takımın 3 oyuncusu vardır ve bir kaptan ve iki takım üyesi vardır. Her farklı karakter, dengeli bir takım yaratmaya çalışmak için kendine özgü güçlü ve zayıf yönleri var.

Mükemmel bir futbola hazır olun.

Mükemmel bir futbola hazır mısın? Çok seveceğin bir oyunu sunuyoruz sizlere. Ben 10, Powerpuff Girls, We Bare Bears ve Mighty Magiswords gibi çizgi karakterleri kontrol edebilirsiniz. Hızlı bir maç ya da birkaç tur ve maçtan oluşan bir turnuva yapabilirsiniz.

Toon Cup 2017 oyunuyla doyasıya futbol oynamanın tadını çıkarın. Bu oyunu sadece erkekler için olarak düşünmeyin. Normal hayatta futbol oynamayı sevmeyen kızların bile çok hoşuna gidecek bir oyun.

Bu futbol oyununda çok eğleneceğine eminiz. Bu mükemmel futbol oyununu indirin ve eğlence başlasın.

Eğer futbol oynamaktan zevk alıyorsanız 9 puan olan bu mükemmel oyuna hoş geldiniz. Ayrıca bu oyunu sadece 23.11 MB boyutuyla indirebilirsiniz..

Bu oyunda 2 takım vardır ve bu 2 takımın 3'er oyuncusu vardır.bu oyuncuların farklı karakterleri vardır ve dengeli bir takım yaratmak için dengeli dizilmiş olmalıdır. 

Toon Cup 2017 indir